Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Mühendislik ve Teknoloji Fakülteleri İnşaatı İşi geçici kabulü 06.04.2021 tarihinde yapılmıştır.

Antalya 1000 Yataklı Şehir Hastanesi (Devlet Hastanesi) Yapım İşi

Antalya 1000 Yataklı Şehir Hastanesi (Devlet Hastanesi) Yapım İşi’nin alt yüklenici sözleşmesi 29.04.2021 tarihinde imzalanmıştır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Külliye Şantiyemizi Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, Maltepe’de bulunan Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi şantiyemizi ziyaret ederek incelemelerde bulundu, çalışmalarımız hakkında bilgi aldı. Sayın Erdoğan’a, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, […]

Allsancak’ta Yeni Bir İzmir Hayatı Başlıyor

Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Temel Atma Töreni’ni gerçekleştirdik.

Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile 29.11.2019 tarihinde Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Temel Atma Töreni’ni gerçekleştirdik. Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum, Gençlik […]

İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap 2. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi 05.01.2021 tarihinde Yer Teslimi Yapılarak çalışmalara başlanmıştır.

Uşak Merkez Devlet Hastanesine Ek 200 Yataklı Bina ve 40 Ünit ADSM Yapım İşi kesin kabulü yapılmıştır.

Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Mühendislik ve Teknoloji Fakülteleri İnşaatı İşi 04.11.2019 tarihinde Yer Teslimi Yapılarak çalışmalara başlanmıştır.

Erzincan 500 Yataklı Devlet Hastanesi Yapım İşi

EPP Termal Kent Yalova İkmal İnşaatı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi kesin kabulü yapılmıştır.