İstanbul Çekmeköy 3.Etap 2.Kısım Konut İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi’nin sözleşmesi 07.07.2022 tarihinde imzalanmıştır.

İstanbul Esenyurt Hoşdere 6.Etap 2.Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi’nin geçici kabulü 10.06.2022 tarihinde yapılmıştır.

Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi 2.Etap İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi’nin sözleşmesi Pekerler İnş. Enj. Taş. Turz. San. ve Tic Ltd. Şti. & MBD İnş. San. ve Tic. A.Ş. İş Ortaklığı’nda 09.05.2022 tarihinde imzalanmıştır.

Abdi İPEKÇİ Spor Kompleksi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi’nin sözleşmesi Pekerler İnş. Enj. Taş. Turz. San. ve Tic Ltd. Şti. & MBD İnş. San. ve Tic. A.Ş. İş Ortaklığında 16.12.2021 tarihinde imzalanmıştır.

Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Mühendislik ve Teknoloji Fakülteleri İnşaatı İşi geçici kabulü 06.04.2021 tarihinde yapılmıştır.

Antalya 1000 Yataklı Şehir Hastanesi (Devlet Hastanesi) Yapım İşi

Antalya 1000 Yataklı Şehir Hastanesi (Devlet Hastanesi) Yapım İşi’nin alt yüklenici sözleşmesi 29.04.2021 tarihinde imzalanmıştır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Külliye Şantiyemizi Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, Maltepe’de bulunan Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi şantiyemizi ziyaret ederek incelemelerde bulundu, çalışmalarımız hakkında bilgi aldı. Sayın Erdoğan’a, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, […]

Allsancak’ta Yeni Bir İzmir Hayatı Başlıyor

Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Temel Atma Töreni’ni gerçekleştirdik.

Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile 29.11.2019 tarihinde Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Temel Atma Töreni’ni gerçekleştirdik. Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum, Gençlik […]

İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap 2. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi 05.01.2021 tarihinde Yer Teslimi Yapılarak çalışmalara başlanmıştır.