Skip to Content

Blog Archives

Osmaniye Merkez Hükümet Konağı İnşaatı

Proje Detayları

Hükümet konağında valilik, adliye, emniyet, defterdarlık, hükümet birimlerine ait bloklar mevcut olup tüm şehrin idari yapılanması bu hükümet konağında toplanmış durumdadır. Son derece modern sistemlere sahip olan Osmaniye Hükümet Konağında, bina otomasyon ile ısıtılmakta, soğutulmakta ve arşivleri gazlı yangın söndürme sistemleri ile korunmaktadır. Projenin kapalı alanı toplam 44.500 m2 dir.

DEVAMINI OKU

Osmaniye İl Özel İdare Binası İnşaatı

Proje Detayları

Osmaniye İl Özel İdare Hizmet Binası oturum alanı 1240 m2 olmak üzere toplam 5020 m2 inşaat alanına sahiptir. Bodrum Kat +Zemin Kat+ 3 Kat+ Çatı arası kattan oluşmaktadır. Binada İl Meclis Salonu, Vali Makam ve Genel Sekreter Makam Odası, Parti grup Odaları, Encümen Salonu, Şube Müdürlüğü ve Ofisler bulunmaktadır.

DEVAMINI OKU

Kırıkkale Üniversitesi Rektörlük Binası İnşaatı

Proje Detayları

Proje kapsamında rektörlük binası ana makam binası ve idari hizmet binaları ile iki blok halinde yapılmıştır. Toplam kapalı alanı 17.000 m2 dir.

DEVAMINI OKU

Van İli Başkale İlçesi 80 Kişilik Karakol İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi

Proje Detayları

Van İli Başkale İlçesi Gelincik ve Koçdağı Meviilerinde 1 er Adet 80 Kişilik Karakol İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi
Proje kapsamında 2 adet 80 kişilik karakol içinde açık spor alanları, garaj binası, cephaneliği, nizamiyesi, gözetleme kuleleri, çevre emniyet duvarları ile en son teknolojide inşa edilmiştir. Karakollara ait toplam 67 km. asfalt yol da iş kapsamında yapılmıştır.

DEVAMINI OKU

İskenderun Liman Emniyet Komutanlığı 200 Kişilik Sosyal Tesis İnşaatı

Proje Detayları

Toplam inşaat alanı 3.000 m2 dir.

DEVAMINI OKU

Hava Lojistik Komutanlığı Tesis İhtiyaçları İnşaatı

Proje Detayları

Toplam inşaat alanı 5.500 m2 dir.

DEVAMINI OKU