Skip to Content

Blog Archives

İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap 2. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi

DEVAMINI OKU

Epp Termal Kent Yalova İkmal İnşaatı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi

DEVAMINI OKU

Osmaniye 90 Adet Konut İnşaatı Yapılması

Proje Detayları

Osmaniye City 328 Konutları 22.300 m2 arsa alanıyla; zemin+4 kat ve toplam 10 Bloktan oluşan yüksek yaşam standardı sağlayan 90 adet residence dairelerden oluşmaktadır. Proje kapsamında konutlarda ankastre mutfak ekipmanları, jakuzi, split, klima tesisatı, kesintisiz sıcak su sistemi, yangın algılama tesisatı, intercom tesisatı, data sistemi, mevcut olup 24 saat güvenlikli giriş çıkışın sağlandığı site içinde kapalı havuz, fitness, cafe, Türk hamamı, çocuk oyun alanları ve otoparklar mevcuttur.

DEVAMINI OKU

Tunceli Üniversitesi Aktuluk Yerleşkesi Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi

Proje Detayları

Tunceli Üniversitesi Aktuluk Yerleşkesi, Rekt., İdari Bina, İdari Bil., Müh. Fak., Merk. Eğt. Öğrt. Lab. Ar-Ge Lab. İng. Haz. Okulu, Merk. Kafeterya, Rekt. Konulu, Pers. Loj, Spor Sal. Bin. ile Adaiçi Altyapı ve Çv. Düz. İnş. İşi.
Tunceli Üniversitesi Kampüsünün 1.Etap kısmında bulunan Rektörlük İdari Bina, İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi, Merkez Eğitim Öğretim Laboratuarı, Ar-Ge Laboratuarı, İngilizce hazırlık Okulu, Merkez Kafeterya, Rektörlük Konutu, Personel Lojmanları, Spor salonu Binaları ile Adaiçi Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi. Toplam inşaat alanı 63.000 m2 dir.

DEVAMINI OKU

Erzurum – Yıldızkent 1. Bölge 280 Adet Konut ile Genel, Adaiçi Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı

Proje Detayları

Proje tünel kalıp sistemi ile inşa edilmiş 41.760 m2 inşaat alanına sahiptir. 280 adet konut her türlü altyapısı, 65.000 m2 çevre düzenlemesi, bağlantı yolları, otoparkları ve peyzajı ile birlikte 6 ay içerisinde tamamlanmıştır.

DEVAMINI OKU

Erzurum – Yıldızkent 2.Bölge 420 Adet Konut Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı

Proje Detayları

Erzurum – Yıldızkent 2.Bölge 420 Adet Konut, Okul, Ticaret Merkezi, Camii Subasmanı, Kütüphane ile Adaiçi Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı
Proje kapsamında 420 adet konut tünel kalıp sistemi ile inşa edilmiş olup ayrıca proje kapsamında 24 derslikli ilköğretim okulu, alışveriş merkezi, kütüphane, cami binaları da yapılmıştır. Tüm projelerin kapalı alanı 81.840 m2 dir. Proje, tamamlanmış tüm altyapı sistemi, çevre düzenlemeleri, yolları ve otoparkları, çocuk oyun alanları ve 110.000 m2alanda peyzaj işleri ile birlikte çağdaş yaşam alanı olarak inşa edilmiştir.

DEVAMINI OKU

Van – Bostaniçi Afet Bölgesi 2.Etap 800 Adet Kalıcı Afet Konutu Ve Geçici Yaşam Alanları

Proje Detayları

1500 Adet Geçici Yaşam Alanı ve 800 Adet Afet Konutu, 1 Adet 32 Derslikli İlköğretim Okulu, 1 Adet 32 Derslikli Lise, 1 Adet Camii ve 1 Adet Ticaret Merkezi ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi. Projenin inşaat alanı 120.000 m2 dir.

DEVAMINI OKU