Skip to Content

Blog Archives

Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Mühendislik ve Teknoloji Fakülteleri İnşaatı İşi

Proje Detayları

Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Mühendislik ve Teknoloji Fakülteleri İnşaatı İşi

DEVAMINI OKU

Erzincan İli 1000 Kişilik Polis Okulu ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi

Proje Detayları

3 Adet yemekhane bloğu, 2 adet eğitim bloğu, 1 adet yemekhane ve idari blok, 1 adet sağlık ocağı ile 1000 kişilik konferans salonu ve kapalı spor salonu, kapalı ve yarı açık atış poligonları, nizamiye binası, tribünlü futbol sahası, Pentatlon ve Spor Sahaları Binası ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı işleri, Projenin inşaat alanı 91.000 m2 dir.

DEVAMINI OKU

Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İnşaatı

Proje Detayları

Proje kapsamında fen edebiyat fakültesine ait bloklar, içerisinde konferans salonları, amfileri, derslikleri ve laboratuarları ile inşa edilmiştir. Yeni proje kapsamında tüm kampüse hizmet veren teshin merkezi binası ve ısı galerileri ile tüm kampüse elektrik aktaran kök merkezi binası inşa edilmiştir. Projenin toplam kapalı alanı 40.000 m2 dir. Proje kapsamında fakültenin tüm altyapısı, bağlantı yolları ve toplam 96.000 m2 alanda çevre düzenlemesi ve peyzaj işleri de yapılmıştır.

DEVAMINI OKU

Kırıkkale Üniversitesi Merkez Kütüphane İnşaatı

Proje Detayları

Proje kapsamında kütüphane binası çalışma odaları, okuma odaları, kantin, yemekhane kısımları ile tamamlanmıştır. Okuma masaları, kitap dolapları, okuma kabinleri, çalışma masaları, mutfak ve yemekhane kısmı ile birlikte her türlü donanımıyla tamamlanmıştır. Toplam kapalı alanı 9.780 m2 dir.

DEVAMINI OKU

Kırıkkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Binası İnşaatı

Proje Detayları

Mühendislik Fakültesi binalarında hemen her mühendislik dalına ait laboratuarlar, derslik ve amfiler, konferans salonları, öğretim üyeleri odaları, kantin ve çok amaçlı salonlar mevcuttur. Toplam kapalı alanı 44.000 m2 dir. Proje kapsamında fakültenin tüm altyapısı, bağlantı yolları ve toplam 68.000 m2 alanda çevre düzenlemesi ve peyzaj işleri de yapılmıştır.

DEVAMINI OKU

Kırıkkale Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Derslikler ve Merkezi Birimler İnşaatı

Proje Detayları

Veterinerlik Fakültesi klinik binası, 4 bloktan oluşmaktadır. Toplam 16.000 m2 kapalı alanı bloklarda ameliyathaneler, klinikler, hospitalizasyon, öğretim görevlisi odaları, kapalı otopark mevcuttur.

DEVAMINI OKU

Kırıkkale Üniversitesi Derslikler ve Merkezi Birimler İnşaatı

Proje Detayları

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Bölümü projesinde derslikler ve amfiler, laboratuarlar, konferans salonu, dekanlık ve başhekimlik makamları yer almaktadır.

DEVAMINI OKU

Konya – Yunak 16 Derslikli İlköğretim Okulu, Pansiyon ve Çok Amaçlı Salon Binaları Şanlıurfa Suruç 24 Derslikli Lise Binası Yapım İşi

Proje Detayları

Proje kapsamında Konya Yunak İlçesinde 1 adet 16 derslikli ilköğretim okulu, 1 adet 200 öğrenci kapasitede pansiyon binası, 1 adet çok amaçlı salon inşa edilerek okul kompleksi oluşturulmuş, Şanlıurfa ili Suruç ilçesinde ise 1 adet 24 derslikli lise binası tüm altyapıları, çevre ve saha işleri ile birlikte tamamlanmıştır. 16.500 m2 kapalı alana sahip proje her türlü altyapısı, çevre düzenlemesi ve peyzaj alanları, çevre duvarı ve açık spor sahaları ile tamamlanmıştır.

DEVAMINI OKU

Giresun Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi ve İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi

Proje Detayları

Giresun Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi 1.Kısım ve İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Binaları ile Fen Fakültesi Binası İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi. Toplam kapalı alan 55.000 m2’dir. Proje kapsamında 10.800 m2 kapalı alana sahip Fen Fakültesi, 44.200 m2 kapalı alana sahip Fen Edebiyat 1.Kısım ve İ.B.F.F. Binalarının yapımı ve bu binalara ait altyapı işlerinin ve çevre düzenlemelerinin yapımı ve bu binalara ait altyapı işlerinin ve çevre düzenlemelerinin yapımı mevcuttur. Proje kapsamında toplam 20 adet amfi, 88 adet derslik, 14 adet bilgisayar laboratuarı, 6 adet dil laboratuarı, 4 adet öğrenci laboratuarı mevcuttur.

DEVAMINI OKU

İzmir – Tire Spor Kompleksi İnşaatı

Proje Detayları

Proje kapsamında yüzme havuzu, olimpik ölçülerde yapılmış, uluslar arası müsabakaların yapılabileceği kapalı salon, aynı zamanda 2 antreman salonu, sporcu dinlenme salonu, soyunma ve kondisyon salonları, açık spor alanları olarak koşu pistleri bulunmakta, tesiste ayrıca idari binada yer almaktadır.

DEVAMINI OKU